Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Obrazek

 Chcete-li mi napsat, učiňte tak zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jirka Smrž v Habeši

(Zbyněk Konvička, 8. 9. 2009 0:55)

Zdravím Michale do Habeše,

než jsem se naučil zpracovat video na youtube...:)))), tak jsem videa poslal Vláďovi a ten je sem bleskově zařadil, takže mu za to dík. Fotky z koncertu dám na rajče až se k tomu dokopu a dám sem odkaz. Koncert v Habeši byl výtečný, moc se mi líbila i skupina Křečové žíly z Blatné. MaMuMu jsem už bohužel neviděl, ale měli bychom ji mít na koncertu na Křemelce v listopadu.

Materiál

(Vláďa von St., 6. 9. 2009 12:52)

M.Štěpánek - Jiřímu poděkování vyřídím. Za materiál - rozhovor - budu rád. Zbyňka znám, pořádali jsme spolu koncerty, takže ta videa a fotky si zařídím přímo, nezapomenu-li:-)

koncert Habeš

(Michal Štěpánek, 5. 9. 2009 22:23)

Zdravím,
pokud možno, pokusím se sehnat materiál na vaše stránky z pátečního koncertu - fotky a nejspíše dvě videa-písničky, které pořídil redaktor z Píseckých Postřehů Zbyněk Konvička. Pak se ke mně dostal rozhovor z dubnové 7.Generace, pokud jej ještě nemáte, můžu to oskenovat a poslat. A ještě jednou díky za páteční koncert. Michal Š.

Koncerty

(Vláďa von St., 1. 9. 2009 19:38)

Klára P. - Kuji za pochvalu, jen nepřechválit:-) S koncerty to zas tak těžké není. Není to tím, že by Jirka termíny zatajoval, ale zatím je skutečně jen jeden koncert. Je to na pořadatelích. Jak se nějaký termín dozvím, bude tu coby hop:-)

Díky

(Klára Pergelová - www.folktime.cz, 1. 9. 2009 15:54)

moc za ten web! Hlavně to chce neustále Jirku urgovat o termíny, protože pokud o koncertě nikdo neví, tak tam taky nikdo nepřijde. Ale sám asi víte, ja je těžké mu tohle vysvětlit :-)

Díky za web i ze severu Moravy...

(Hanka Kopřivová, 4. 8. 2009 22:12)

Těším se na další hudební setkání, doufám, že se něco brzy zásadně pohne kolem nové desky a přeju hodně síly, Jirko!

Radost

(Petr Linhart, 3. 8. 2009 10:31)

Zdravím Jirku Smrže i Vláďu von Webmastera, mám velkou radost, že stránky vznikly a přeju jim dlouhý, bohatý a naplněný život - a odkazuju na ně, kudy chodím :-)

slečně či paní Jitce

(Vláďa von St., 2. 8. 2009 22:47)

Jitka - Jakmile budu vědět o nějakém aktuálním koncertu, napíši ho na stránky, leč je to v rukou pořadatelských. A děkuji za děkování:-)

výborně!

(Jitka, 2. 8. 2009 22:11)

díky moc za tyto stránky - předtím jsem téměř neměla možnost dozvědět se o koncertě Jiřího Smrže...tak se těším že termíny budou přibývat(a doufám že hlavně v Brně)! jitka

Opět díky

(Vláďa von St., 31. 7. 2009 22:46)

Sváťa - Děkuji, stránky jsou jako takové sebrané střípky, budu se snažit plnit a doplňovat velikánskou mozaiku.

Díky !

(Sváťa Ž., 31. 7. 2009 22:43)

Díky webmasterovi za ten nápad, a hlavně za realizaci stránek. Těším se na další počtení, info o koncertech ..., doufám že zase budou.
Zdravím pana Smrže, a stránky si dávám do záložek.

Pěkné

(Banjo, 30. 7. 2009 6:27)

Jo, myslím, že stránky se povedly.

to je skvělé...

(Zbyněk "paperman" Konvička, 29. 7. 2009 23:04)

Vláďo, stránky jsou moc pěkné, jsi pašák, to musela dát docela fušku....ale je to dobře, Jirka si je zasloužil mít už dávno (čímž nemyslím od Tebe:))) ale obecně. víš jak to myslím, fakt se mi moc líbí... jsou jasné , přehledné a dobře se v nich orientuje a myslím, že i vystihují Jirkovo poetiku anzírání na svět... díky

vyřídím to webmasterovi

(Vláďa von St., 27. 7. 2009 17:59)

Caine - Pošlu to dále. Leč stránky zatím v utajení, trochu. Ještě neúplné, střípky ještě ke hledání. Něco do očí může bít. Potřebuje se to tady oprat, patinace a pak....jako by ty stránky tu byly od jaktěživa. A webmaster je nakloněn připomínkám znalců těchto hub, neb on jen prostředník mezi střepy:-)

Jen takové poděkování... webmasterovi

(Caine, 27. 7. 2009 17:51)

Tak přece! Já su tak šťastné... že konečně tento náš velikán české nepopulární hudby má svoji bustu... totiž chci říci.. svoje Smržovky!!!
Vláďo, děkujem! Vláďo, děkujem! Vláďo, děkujem!